Integracja oprogramowania CAD/CAM w obrabiarkch CNC Beckhoff, obrabiarki numeryczne,frezarki, tokarki, wiertarki, szlifierki, wykrawarki,wytaczarki,wykrawarki,lasery,plazmy, cnc programy
Regeneracja
wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC

Oprogramowanie CAD/CAM

Radpunch - oprogramowanie CAD/CAM do pras rewolwerowych (wykrawarek) CNC

Radpunch jest w stanie sprostać nawet bardzo zaawansowanym wymaganiom, przy zastosowaniu wbudowanej, wydajnej funkcjonalności. Technolog, w ciągu kilku minut, jest w stanie na przykład zaimportować plik DXF do programu i wykorzystując funkcję automatycznego przyporządkowania narzędzi oraz rozkładu wielu detali na arkuszu blachy uzyskać gotowy program wykrawania. Nowoczesne prasy rewolwerowe są maszynami bardzo złożonymi, co wymusza na oprogramowaniu kompleksowej obsługi procesu technologicznego, aby wydobyć rzeczywisty potencjał z całego parku maszynowego. Radpunch posiada wbudowaną obsługę narzędzi takich jak narzędzia rolkowe, noże krążkowe, narzędzia znakujące, nożyce.

Postprocesor programu Radpunch w 100 procentach kompatybilny jest z systemem sterowania Beckhoff co oznacza że program w krótkim czasie można przystosować do współpracy z wykrawarką która działa pod kontrolą systemu sterowania TwinCAT CNC Beckhoff-a.

 

 

Wszystkich zdjęć: 1
Zdjęcia od 1 do 1Wyświetl # Wyniki 1-1 z 1