Sprzedaż maszyn CNC, centrów obróbczych CNC do drewna HIMET, centra obróbcze do drewna
Regeneracja
wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC

Sprzedaż obrabiarek CNC

Nowe Centra Obróbcze CNC do drewna - tel 693 996 816

 Sprzedajemy nowe obrabiarki CNC do produkcji mebli, schodów, drzwi i okien z uruchomieniem, szkoleniem i roczną gwarancją.

       Polski producent maszyn stolarskich CNC - HIMET, wysokiej jakości komponenty, dopracowana konstrukcja i sterowanie 3D. www.himet.pl

 

 

  Proponujemy nowe maszyny (centra obróbcze CNC) do obróbki drewna z bardzo intuicyjnym oprogramowaniem graficznym COBUS umożliwiającym szybkie programowanie i  przełączanie produkcji bez utraty czasu. Maszyny CNC marki HIMET umożliwiają programowanie bezpośrednio na obrabiarce za pomocą łatwego interfejsu graficznego CAD/CAM. Dzięki temu nadają się znakomicie do produkcji krótkich oraz długich serii. Obrabiarki HIMET są łatwe w programowaniu, stabilne i powtarzalne a przede wszystkim sprzedawane w realnych cenach i z fachowym serwisem na terenie całej Polski. Od lat posiadamy wyspecjalizowane centrum serwisowe maszyn CNC i jako wyłączny dystrybutor zapeniamy szybki serwis obrabiarek Himet.

  Obrabiarki polskiej marki HIMET są urządzeniami umożliwiającymi łatwą obsługę i z powodzeniem mogą konkurować z takimi europejskimi markami jak HOMAG, SCM, BUSELATO ponieważ są podobnej konstrukcji ale łatwiejsze w obsłudze. Firma produkuje też centra obróbcze, frezarki cnc do drewna na zamówienie Klienta dostosowane do potrzeb. 

 

  Poniżej przedstawiamy podstawowe produkty firmy Himet:Centra obróbcze do produkcji drzwi - OSTIUM

Centra obróbcze do produkcji drzwi - OSTIUM

OSTIUM

Linia OSTIUM to maszyny do produkcji drzwi wyposażone w głowicę 3D i zaawansowane oprogramowanie pozwalające na pracę w pięciu osiach. 

Wszystkich zdjęć: 1

Centra obróbcze do produkcji schodów - TANTUM

Centra obróbcze do produkcji schodów - TANTUM

TANTUM

Linia TANTUM to maszyny do produkcji schodów wyposażone w dodatkową oś C lub głowicę 3D. Pozwala ona na obróbkę materiału pod kątem i stosowanie pił.

Wszystkich zdjęć: 1

Centrum obróbcze do produkcji mebli -VESTIUM

Centrum obróbcze do produkcji mebli -VESTIUM

VESTIUM

Linia VESTIUM to maszyny zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb producentów mebli.

 

Wszystkich zdjęć: 1


Wyświetl # Wyniki 1-3 z 3